Rodinné centrum LEON #1

rodinné centrum, 2 podlažia v hale, detské ihrisko, trampolíny, tančiarne, slaný bazén, reštaurácia

Vitajte v rodinnom centre LEON – mieste, ktoré sme navrhli s maximálnym zameraním na rodinnú pohodu a pohodlie. Snažili sme sa vytvoriť priestor, ktorý dokáže prilákať pozornosť a zároveň splniť vaše očakávania v oblasti moderného a priestranného interiéru.

Naším zámerom bolo vytvoriť rodinné centrum, ktoré dokáže splniť požiadavky a očakávania rodičov a detí. Vďaka našej snaha a architektonickým riešeniam sa nám podarilo vytvoriť priestor, ktorý je ideálny pre rodiny s deťmi, ale aj pre rôzne spoločenské udalosti a oslavy.

Musíme však povedať, že mnohé veci boli pre nás výzvou. Navrhovali sme bazén a druhé podlažie do existujúcej haly, čo nebolo vopred uvažované. Riešenie bolo zvýšiť únosnosť podlahy a navrhnúť oceľové konštrukcie pre umiestnenie vzduchotechnických jednotiek na strechu.

LEON je jedno z najväčších zábavno-športových centier na Slovensku. V rodinnom centre LEON v Slnečnice Markete nájdete zábavu pre celú rodinu. Modernú kaviarničku a skvelú reštauráciu, plávanie pre deti s bazénom so slanou vodou a saunami. Ďalej tu má tanečné centrum Natália Glosíková, tvorivé dielne výtvarníčky Angeliky Šabíkovej a trampolínový park s Ninja arénou.

Fakty

Autor návrhu
Lokalita
Charakter stavby
Termín výstavby
Úžitková plocha
Zastavaná plocha

Výkresy

Vizualizácie a fotky

Realizácie

Projectoora s.r.o. + Ing. J. Vantroba
Bratislava
novostavba
2019
1554
1279
0
Yes