Sladká Bodka Nivy

Predajňa, reštaurácia, food court, jedlo, novostavba, Bratislava, Nivy, predaj jedla, výdaj jedla, fastfood

Víta vás naša nová predajňa vo food-court zóne obchodného centra Nivy v Bratislave!

Vytvorili sme pre vás jedinečný dizajnový koncept, ktorý spojuje ručne vyrábanú modranskú keramiku s nápadom „sladkej bodky“ na chuť po obede. Naša koncepcia využíva kombináciu bielych a modrých obkladov vo veľkosti 15×15 cm, ktoré sú umiestnené nepravidelne a doplnené farebnými škárovačkami. Osobný dotyk pridávame ručne vyrábanými a dekorovanými obkladmi a maselničkami umiestnenými na pulte. Kobaltová modrá farba tvorí výrazný akcent v priestore, ktorý spojuje našu prevádzku s modranskou keramikou.

Zdobenie ručne vyrábaných obkladov a maselničiek je dielom hendikepovaných jednotlivcov, ktorých sa snažíme integrovať do každodenného života. S investorkou spolupracujeme na podpore ich zapojenia do tvorby a zdobenia našich priestorov.

Maximálne využitie priestoru nám umožnilo efektívne rozdelenie našej prevádzky na technologické časti, zahŕňajúce odbytovú časť a kuchyňu food-court prevádzky. Vaša návšteva bude nielen chuťovým zážitkom, ale aj stretnutím s jedinečným dizajnom a príbehom, ktorý nás spája s modranskou tradíciou a inkluzívnym prístupom k našim tvorivým procesom. Pridajte sa k nám a zažite jedinečný svet chutí a dizajnu!

Fakty

Autor návrhu
Lokalita
Charakter stavby
Termín výstavby
Úžitková plocha
Zastavaná plocha

Výkresy

Vizualizácie a fotky

Realizácie

Projectoora s.r.o.
Bratislava OC Nivy
Novostavba
2023
18
23
Yes
Yes
0