Rodinný dom Kapušany

rodinný dom, valbová strecha, drevený krov, Heluz, prestrešená terasa, krbová vložka, 3 izby, obývacia izba

Našim zadaním bolo navrhnúť novostavbu rodinného domu s jedným nadzemným podlažím a neobytným podkrovím v obci Kapušany, neďaleko Prešova. V dome budú 3 izby, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, hygienické zázemie a technická miestnosť.

Navrhli sme strešnú konštrukciu valbovú s dreveným krovom. Na výstavbu domu sme použili keramickú tehlu Heluz a polomontovaný stropný systém Heluz Miako. Okrem toho sme dom vybavili aj veľkou zastrešenou terasou, čo umožňuje tráviť čas v exteriéry aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Vykurovanie sme riešili tepelným čerpadlom systému vzduch-voda, ktoré sa nachádza na 1.NP. Tieto systémy zabezpečujú účinné a ekonomické vykurovanie domu. Okrem toho sme do interiéru zaradili aj krbovú vložku, ktorá prispieva k atmosfére. Celkovo ponúka rodinný dom ideálne miesto na pohodlné bývanie a relaxáciu v príjemnom prostredí.

Fakty

Autor návrhu
Lokalita
Charakter stavby
Termín výstavby
Úžitková plocha
Zastavaná plocha

Výkresy

Vizualizácie a fotky

Realizácie

Ďalšie projekty

[dsm_post_carousel post_type=“projects“ posts_number=“3″ use_excerpt=“off“ use_date=“off“ use_author=“off“ autoplay=“off“ use_pagi=“off“ use_navi=“off“ _builder_version=“4.19.2″ _module_preset=“default“ global_colors_info=“{}“][/dsm_post_carousel]
Projectoora s.r.o.
Kapušany
Novostavba
2022-2023
118
154
Yes
Yes
0