Súbor rodinných domov a polyfunkcie „Pasienkova“

zateplenie, murovacie prvky, sedlová strecha, rodinný dom, služobný byt, tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie

Vypracovali sme komplexnú projektovú dokumentáciu pre súbor rodinných domov a polyfunkcií. Naším cieľom bolo vyriešiť modernizáciu existujúceho rodinného domu a zahrnúť do projektu novostavbu rodinného domu a 2 identické, zrkadlovo otočené novostavby polyfunkčného objektu so služobným bytom v podkroví.

V návrhu sme použili murovacie prvky z keramických tvárnic vrátane zateplenia obalových konštrukcií, aby sa minimalizovali tepelné straty. Prefabrikované filigránové stropné dosky umožňujú efektívnu a rýchlu výstavbu. Navrhli sme tradičnú sedlovú strechu, čo esteticky a dokonale splynie s okolitou výstavbou.

Pri každom z týchto projektov sme kládli dôraz na dosiahnutie efektívneho využitia energie objektov. Plánuje sa využívať elektrické tepelné čerpadlo vzduch-voda a podlahové kúrenie ako technológiu v domoch, čo prispieva k udržateľnosti a ekonomickému prevádzkovaniu budov. Veríme, že naša projektová dokumentácia poskytuje komplexné a kvalitné riešenie pre tieto typy nehnuteľností.

Fakty

Autor návrhu
Lokalita
Charakter stavby
Termín výstavby
Úžitková plocha
Zastavaná plocha

Vizualizácie a fotky

Realizácie

Ďalšie projekty

[dsm_post_carousel post_type=“projects“ posts_number=“3″ use_excerpt=“off“ use_date=“off“ use_author=“off“ autoplay=“off“ use_pagi=“off“ use_navi=“off“ _builder_version=“4.19.2″ _module_preset=“default“ global_colors_info=“{}“][/dsm_post_carousel]
Projectoora s.r.o. + Ing. Jakub Hanzl
Bratislava
Novostavba / Obnova
01/2025 - 01/2027
215 + 3x 130
110 + 3x 100
Yes
Yes
0